جاشمعی چوبی سه تایی که از آن صدایی خارج می شود

از نور مستقیم خورشید خودداری کنید
نور خورشید برای شمع خوب نیست. ممکن است روی رنگ تأثیر بگذارد، اما – هنگامی که از شیشه پنجره ریخته می شود – به عنوان یک عدسی عمل می کند.

می تواند موم را گرم کرده و باعث ذوب شدن آن شود، به خصوص در مورد موم های گیاهی که معمولا نقطه ذوب پایین تری دارند. این بدان معنی است که آنها حتی در دماهای نسبتاً پایین نرم تر می شوند.

اگرچه شمع‌های جاشمعی چوبی سه تایی را خراب نمی‌کند – به محض سرد شدن دوباره سفت می‌شوند، اما می‌تواند ظاهر آن‌ها را خراب کند. می تواند باعث ایجاد حلقه های تیره و روشن در اطراف فتیله شود.

رنگ موم نیز می تواند تغییر کند. خوشبختانه، اینها فقط جنبه های زیبایی هستند و بر عملکرد کلی شمع تاثیری ندارند. با این حال، اگر یک شمع تزئینی دارید که می‌خواهید روی قفسه زیبا به نظر برسد، بهتر است از نور خورشید دوری کنید.

اگر گلبرگ های گل یا سایر قطعات خشک شده در شمع وجود داشته باشد، ممکن است رنگ و سفید کننده خود را از دست بدهند.

هدف فضا

گوشه مراقبه باید ساده و مرتب باشد. نور شمع به آرامش و تمرکز شما کمک می کند.
محل قرار دادن شمع ها نیز به هدف فضای خاص بستگی دارد. به این فکر کنید که چگونه از این یا قسمت دیگر در خانه خود استفاده می کنید.

آیا دفتر خانه، گوشه یادگیری یا مطالعه دارید؟ فضای استراحت؟ آیا ورزش می کنید یا مدیتیشن؟ نحوه استفاده از قسمت های مختلف داخلی می تواند به تعیین انتخاب شما و قرار دادن صحیح شمع ها کمک کند.

می‌توانید از شمع‌ها برای برجسته کردن برخی نقاط استفاده کنید یا این محیط خاص را به آن‌ها بدهید. اگر در خانه کار می کنید، خوب است جایی برای یک شمع معطر در جایی نزدیک پیدا کنید.

مکانی را در فاصله ایمن از مدارک خود انتخاب کنید. یک شمع کوچک با رایحه ای ملایم انتخاب کنید که به آرامش و تمرکز شما کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.