خصوصیات تونیک زنانه شیک

در طول تاریخ، مردان جوان اغلب سعی کرده اند ظاهر خود را از نسل والدینشان متمایز کنند در عین حال، پوشیدن پیراهن بدون ژاکت از نظر اجتماعی مقبول شده است و به همین دلیل ظاهر و تناسب خود پیراهن اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

در حالی که یک روفرشی کشدار ایرانی ۱۲ متری باریک کمتر راحت است و اغلب در حرکت شما فشرده تر است، اما بسیار شیک تر است زیرا پارچه اضافی را از بین می برد یک پیراهن باریک معمولاً دارای پشت برجسته با دارت و حالت سوراخ بازو بالا است که به شما امکان می دهد ظاهری شکلی داشته باشد که نزدیکتر به بدن می نشیند، بدون اینکه پوست تنگ باشد.

وقتی یک پیراهن باریک به دقت دوخته می‌شود، می‌تواند در تمام فریم‌ها جذاب به نظر برسد، اما به آقایان سنگین‌تر توصیه می‌شود که از لباس‌های باریک خارج از قفسه، که همیشه تنگ‌کننده هستند، اجتناب کنند.

تناسب مدرن
در نظر داشته باشید که یک پیراهن سفید یدکی را در ماشین یا محل کار خود نگه دارید.
یک پیراهن مدرن.
تناسب مدرن بین کلاسیک و تناسب باریک قرار می‌گیرد و به طور بالقوه بهترین‌های هر دو جهان را در مورد راحتی و سبک ارائه می‌کند.

دارای یک سارافون در قسمت کمر است، گاهی اوقات در ترکیب با دارت های کوچک پشتی ظاهری اصلاح کننده نسبت به تناسب کلاسیک ایجاد می کند که حتی بدون ژاکت نیز بدون کاهش راحتی به نظر می رسد سوراخ‌های بازو بلند هستند، آستین‌ها فضای کمی دارند اما خیلی گشاد نیستند، و یوغ تا استخوان شانه یا فقط از آن عبور می‌کند.

این تناسب مکمل همه فریم‌ها به جز بزرگ‌ترین فریم‌ها خواهد بود.

فوق العاده باریک
یک پیراهن لباس خیلی تنگ
یک پیراهن لباس بسیار باریک که برای رافائل بسیار باریک است!
این زیباترین مدل تونیک زنانه بسیار باریک یا لاغر بیشتر در میان مردان جوانی که فکر می‌کنند تنگ‌تر بهتر است، محبوب است در عمل، این تناسب معمولاً با چین و چروک‌های زیاد مشخص می‌شود، و مگر اینکه بدن بسیار لاغری دارید که آن را توجیه می‌کند، باید از آن اجتناب کنید.

پیراهن های تنگ جایگزین مناسبی برای هیچ کس نیستند و دامنه حرکت شما را به میزان قابل توجهی محدود می کنند اگر به استایل مردانه کلاسیک علاقه دارید، Super Slim بخشی از Canon کلاسیک محسوب نمی شود.

تعیین تناسب مناسب برای شما
مهم نیست که چه گزینه ای را انتخاب می کنید، تناسب تاثیر زیادی بر ظاهر کلی پیراهن لباس شما و در نتیجه کل لباس شما خواهد داشت. مردم اغلب در مورد “تناسب کامل” به گونه ای صحبت می کنند که گویی یک استاندارد عینی است، روکش مبل سلطنتی جدید اما در واقع، حاوی عناصر ذهنی زیادی است که به شدت به استایل شخصی و تیپ بدنی شما بستگی دارد در نهایت، “تناسب مناسب” این است که “هر کدام مناسب برای شما مناسب است.

 • منابع:
  1. Men’s Dress Shirt Guide – Fit, Collar, Cuffs & Details
 • تبلیغات: 
  1. رنگ قهوه ای در شکر قهوه ای از کجا می آید؟
  2. میوه خشک عامل نجات مرگ و میر در جهان!
  3. ماست رژیم چند هزار ساله انسانها در جهان!
  4. تاریخچه مختصری از مد پوشاک مردانه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.