روفرشی طرح پتو ایران را بسیار معروف کرد

مناسب برای کار انتخاب مواد برای تکمیل کف بسیار مهم است – به همین دلیل است که در این مقاله ما مزایا و معایب چند مورد از محبوب ترین کفپوش ها را ارائه می دهیم و به شما می گوییم که چگونه و چرا می توانید و باید آنها را با فرش های شرقی یا مدرن متنوع کنید .

سالن بزرگ با کف چوبی و دیوارهای آجری

کف چوبی با دیوارهای آجری عالی می شود
صرف نظر از اینکه چه کفپوشی را انتخاب می کنید، یک روفرشی طرح پتو می تواند مکمل عالی برای طراحی داخلی باشد. فرش ها نه تنها تزئینی هستند، بلکه عملکردی نیز دارند – عایق در برابر سرما، جذب گرد و غبار و ناخالصی ها از هوا و افزایش راحتی زندگی هستند.

در یکی از شهرهای اسکاتلند، جایی که اغلب هوا بسیار سرد است، فرش‌ها به عنوان مبلمان استاندارد داخلی برای اطمینان از کیفیت زندگی افرادی که به آن‌ها نقل مکان می‌کنند، اضافه شده‌اند.

 

چوب
تخته‌های چوبی یکی از قدیمی‌ترین انتخاب‌ها برای پرداخت کفپوش هستند. مزیت آنها این است که از مواد طبیعی ساخته شده اند، اما گاهی اوقات درمان آنها ممکن است نیاز به استفاده از مواد شیمیایی داشته باشد، بنابراین قبل از خرید باید با منشاء پانل های چوبی آشنا شوید.

علاوه بر این، کفپوش های چوبی برای حفظ زیبایی سطح خود نیاز به تعمیر و نگهداری مکرر دارند. با وجود این، چوب بسته به منشأ و نوع آن و همچنین شرایط اتاق مانند دما و رطوبت، می تواند بسیار بادوام باشد.

چوب همچنین صدا را به خوبی مرطوب می کند و ضد حساسیت و ضد الکتریسیته ساکن است. با این حال، با گذشت زمان، پانل های چوبی ممکن است تغییر رنگ داده و تیره تر شوند.

فرش های شرقی به خصوص فرش های ایرانی که اغلب رنگ های ملایمی دارند با کف های بتنی به خوبی ست می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.