سایت آنلاین فروش سرویس قابلمه گرانیتی جدید

سرویس قابلمه گرانیتی و قابلمه چدن گرانیتی میلان جدید دارای اندود سرامیک به عنوان یک روکش است که علاوه بر حفظ تمام مزایا و ویژگی های مفید و قابل توجه قابلمه های گرانیتی عاری از هرگونه ترکیبات مضر است.

سرویس قابلمه گرانیتی جدید

قابلمه گرانیتی با روکش سرامیکی

سرویس قابلمه‌ گرانیتی و قابلمه تفلون تابان با روکش‌های سرامیک علاوه بر زیبایی و تنوع رنگی از مقاومت نسبتا خوبی نسبت به خراشیدگی و فرسایش برخوردار هستند و با در نظر گرفتن تمهیدات مناسب در نحوه استفاده و شستشو می‌توان عمر مفید این ظروف را به صورت چشمگیری افزایش داد.

سرویس قابلمه گرانیتی جدید

سرویس قابلمه گرانیتی

قابلمه گرانیتی از ۲۵۰۰ سال پیش به عنوان مطمئن ترین سطوح جهت پخت و پز مورد استفاده قرار میگرفتند.
این ظروف به دلیل تبادل مقدار زیادی از آهن در هنگام پخت غذا از اهمیت زیادی برخوردار هستند.
قابلمه گرانیتی دارای استحکام بالایی نسبت خوردگی و فرسایش است مگر اینکه با نیروی خیلی قوی و یا از ارتفاع خیلی زیادی بیفتند که بشکنند،همچنین استفاده از قاشق‌ها آهنی و گذاشتن قابلمه داغ بر سطوح سرد میتواند باعث آسیب به سرویس قابلمه سرامیکی و در نهایت ناکارامدی آن ها شود.

سرویس قابلمه گرانیتی جدید

قابلمه گرانیتی جدید

در قابلمه گرانیتی جدید نوعی سرامیک به عنوان روکش استفاده می‌شود که این روکش اکولوژیکی(سبز) باعث میشود قابلمه گرانیتی نچسب هم تمام مزایای خود را از جمله استحکام، مقاومت به خوردگی و حرارت و پخش یکنواخت حرارت جهت طبخ بهتر غذا را داشته باشد هم عاری از هرگونه ترکیبات مضر باشد.
این روکش نه تنها به عنوان یک روکش سبز نه تنها برای محیط زیست و انسان مفید واقع شده بلکه باعث افزایش تنوع رنگی و طرح در قابلمه گرانیتی نیز گردیده است و جذابیت و زیبایی سرویس قابلمه تفلون را به طور قابل توجه‌ای افزایش داده است.

سرویس قابلمه گرانیتی جدید

مزایا سرویس قابلمه گرانیتی جدید

قابلمه گرانیتی جدید با رنگ‌های متنوع در طرح‌های جذاب برای کدبانوان علاوه بهداشتی و سالم بودن به دلیل داشتن روکش مناسب نچسب نه تنها از سوختن غذا ممانعت می‌کند بلکه باعث طبخ کامل غذا با طعم و مزه اصلی می‌شود.

خرید اینترنتی سرویس قابلمه گرانیتی جدید

سرویس قابلمه گرانیتی جدید را می‌توانید در رنگ و طرح دلخواه متناسب با سلیقه خودتان به روش اینترنی در هر جایی که هستید خریداری نمایید.
با توجه به مزایای ذکر شده برای سرویس قابلمه گرانیتی جدید و استحکام و عمر نسبتا طولانی آن‌ها از صرفه اقتصادی بالایی برخوردارند و با یک بار خرید مناسب می‌توانید برای مدت مدیدی از این ظروف استفاده کنید و لذت ببرید.
برای خرید این محصولات کارشناسان فروش ما به شما این امکان را می دهند تا از طریق تلفن با ما ارتباط برقرار نمایید.

1

  1. من سه ساله دائما دارم از این سرویس قابلمه استفاده میکنم البته از بازار خریدم واقعا از آشپزی داخلش لذت میبرم در یک کلام حرف نداره فقط قیمتش بالاست. حالا شاید اینترنتی ارزونتر باشه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.