ماساژ لاغری با دست راه ی کم خطر برای لاغر شدن

به تغییرات آب و هوایی توجه کنید و گرم نگه دارید.
معمولا آب جوشیده گرم بنوشید.
برای کاهش ناراحتی، بینی را می توان با هوای گرم بخور داد یا آن را ماساژ داد.
گرفتگی بینی ارتباط نزدیکی با ریه و طحال دارد. تئوری طب سنتی چینی معتقد است که چی ریه توسط طحال تامین می شود تا غذا را هضم و جذب کند و سپس انرژی را به ریه ها منتقل کند، به طوری که چی ریه قوی خواهد
شد

یکی از بهترین و موثر ترین راه های لاغری ماساژ لاغری با دست می باشد که تضمینی است.
یین و یانگ


بر اساس بررسی ها، بسیاری از کارکنان اداری عمدتاً به دلیل فشار در محل کار از بی خوابی رنج می برند. زندگی افراد مدرن پرتنش و شلوغ است و فشار همه جا را فرا گرفته است. عصبی بودن و بی خوابی به مشکلات رایج بسیاری از مردم تبدیل شده است.

خواب ضعیف نه تنها بر اشتیاق به کار تأثیر می گذارد، بلکه هشداری برای مشکلات سلامتی است. این به این دلیل است که وقتی فرد می‌خوابد، عملکرد مغز و بدن ترمیم و بهبود می‌یابد تا عملکرد طبیعی عملکردهای مختلف بدن حفظ شود.بی خوابی به وضعیتی اطلاق می شود که برای مدت طولانی ادامه می یابد و از کیفیت خواب ناراضی است، تظاهرات بالینی اصلی عبارتند از دشواری در به خواب رفتن، به خواب رفتن اما بیدار شدن آسان و گاهی اوقات به سختی می توان دوباره بعد از بیدار شدن از خواب به خواب رفت، یا بیدار شدن هر از گاهی، خواب دیدن آگاهانه، اغلب پس از بیدار شدن احساس خستگی، خواب آلودگی در طول روز و غیره.
کمبود خواب طولانی مدت به راحتی می تواند منجر به افسردگی، تحریک پذیری، خستگی و عدم تمرکز شود، همچنین ممکن است باعث بیماری هایی مانند نوراستنی، فشار خون بالا، حوادث قلبی عروقی و مغزی یا افسردگی شود. اثرات بسیار بدی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.