مایع ظرفشویی ریکا داروگر که در فاضلاب های صنعتی تولید می شود

تمیز کردن کشوهای آشپزخانه: کشوها و واحدهای آشپزخانه مانند ظروف باید تمیز شوند، زیرا در نتیجه پخت و پز چربی در آنها جمع می شود.

قطرات مایع پاک کننده را در یک بطری آب گرم بریزید، دستگاه ها را اسپری کنید، سپس آنها را با یک پارچه تمیز پاک کنید.

خلاص شدن از شر مگس میوه: چند قطره مایع ظرفشویی ریکا داروگر را در یک کاسه سرکه بریزید (این مخلوط باعث جذب حشرات می شود) و حشرات جذب ظرف شده و در آن می افتند و غرق می شوند.

از بین بردن لکه روی دیوارها و کف بتنی: اگر لکه ای در کف گاراژ یا هر دیوار یا کف بتنی پیدا کردید، کمی بیکینگ پودر روی آن بریزید، چند قطره مایع ظرفشویی اضافه کنید، آن را با یک برس پلاستیکی بمالید. بگذارید چند ساعت بماند سپس آن را با آب بشویید.

بدانید: 5 دستور العمل جادویی برای پاک کننده های خانگی که برای همه منظورها مناسب هستند طرز تهیه مایع ظرفشویی در خانه آیا می دانستید که می توانید به راحتی در خانه مایع ظرفشویی درست کنید؟ اگر مایع ظرفشویی تمام شد و وقت خرید یک بطری جدید ندارید، نگران نباشید.

با «سوپرماما» بیاموزید که چگونه خودتان در خانه ، با استفاده از مواد طبیعی و ایمن موجود در آشپزخانه، مایع ظرفشویی درست کنید.

یل دوش بگیرید چه بلایی سر بدنتان می آید!! خیلی تکان دهنده

ابتدا، قبل از اینکه بدانید اگر به جای دوش گرفتن معمولی یا صابون حمام، با استفاده از مایع ظرفشویی دوش بگیرید، چه اتفاقی برای بدن شما می افتد، باید بدانید:

1- بدن شما از بیش از 1000 میلیارد سلول زنده تشکیل شده است!! عدد بسیار بزرگی است

2- سلول های پوستی که می میرند هر 19 روز یکبار تجدید می شوند.

3- وقتی دوش می گیرید این سلول ها با آب و صابون می ریزند

4- اگر مایع پاک کننده یا صابونی که برای تمیز کردن پوست خود استفاده می کنید خوب نباشد، تمام سلول های مرده از بین نمی روند و باعث ایجاد جوش و جوش می شوند.

5- برخی از شامپوهای دوش یا حمام باعث تحریک پوست به خصوص برای افرادی که پوست حساسی دارند، می شود، بنابراین تا زمانی که پوست شما حساس نیست، نباید این روش را امتحان کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.