مبل سلطنتی ملایر که بر روی یک میله تعادل خود را حفظ می کند

با این حال، هنوز هم سطح صافی مانند چرم طبیعی، مقاومت در برابر سایش و دوام خوب دارد. با این حال، رنگ آمیزی آسان تر و سخت تر از چرم طبیعی خواهد بود.

امروزه مبل سلطنتی ملایر در طرح ها و سبک های مختلفی عرضه می شوند. با این حال، هنگامی که به مجموعه مبل های چرمی نگاه می کنید. به راحتی خواهید دید که اغلب سنتی و کلاسیک هستند. استفاده از اشکال مربعی و ساده، مبل را باکلاس تر، اوج لوکس می کند.

رایج ترین و استانداردترین اندازه تخت امروزی را بشناسید

مبل چرم مصنوعی رنگ بیشتری نسبت به چرم طبیعی دارد
امروزه علاوه بر پوست گاو، چرم مصنوعی دومین ماده پرطرفدار برای ساخت مبل های چرمی است.

طراحی و مدل مبل چرمی

مبل چرم سایز استاندارد
اندازه نیز یکی از مهم ترین ویژگی ها در مقایسه ست مبل های پارچه ای است. می توانید تفاوت آنها را از طریق جدول اندازه مبل استاندارد زیر مشاهده کنید تا تفاوت بین آنها را به وضوح ببینید.

بنابراین، از طریق مبل اندازه استاندارد جدول. می توانید ببینید که آیا ست مبل های پارچه ای و نمدی معمولاً اندازه کوچک و متوسطی دارند یا خیر. مبل چرمی از نظر اندازه بسیار بزرگ است.

رنگ مبل
یکی دیگر از تفاوت های مبل چرمی با مبل نمدی رنگ محصول است. پارچه و نمد از مواد پرطرفدار با رنگ پذیری آسان هستند. بنابراین، شما رنگ های مختلفی را مشاهده خواهید کرد. در ضمن با مبل چرمی وقتی رنگ کردن جنس چرم خیلی سخته و فقط چند رنگ ساده مثل قهوه ای، سفید، مشکی… رنگ آمیزی سخت تر میشه.

مبل های چرمی رنگ کمتری نسبت به مبل های پارچه ای و نمدی دارند
اگرچه امروزه چرم مصنوعی می تواند رنگ ها را بسیار بهتر نگه دارد و رنگ ها متنوع تر هستند. با این حال، تنظیم درست رنگ به عنوان مواد نمدی بسیار دشوار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.